Açık Rıza Metni

Emma Krafft’tan alışveriş yaparken kredi kartı kullanmam halinde ödemenin gerçekleştirilmesi amacıyla, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak toplanan 󠄁 kişisel 󠄁verilerimin sunucusu yurtdışında bulunan yazılım ve/veya altyapı sistemleri aracılığı ile söz konusu sunucuların bulunduğu ülkelere aktarılmasına açık rıza veriyorum.

Emma Krafft’ın etkinlikleri ve özel günlere ilişkin bilgilendirmeleri için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde, isim-soyisim-doğum tarihi ve iletişim bilgilerimi işlemesine ve elektronik ticari ileti göndermesine onay ve açık rıza veriyorum.

Emma Krafft’ın ürün, avantaj, indirim, kampanya ve çekilişlere ilişkin benimle iletişime geçmesine, bu amaçla isim-soyisim, iletişim bilgileri ve alışveriş bilgilerimi işlemesine ve elektronik ticari ileti göndermesine onay ve açık rıza veriyorum. 

Emma Krafft’ın anlaşmalı olduğu 3. firmaların ürün, avantaj, indirim ve kampanyaları hakkında bilgi verilmesi amacıyla Emma Krafft’ın tarafımla iletişime geçmesine, elektronik ticari ileti göndermesine ve isim-soyisim, iletişim bilgileri ve alışveriş bilgilerimi işlemesine onay ve açık rıza veriyorum.